Recenze Tepro

Pít Pít

Přidáno: 22. dubna 2020

• Dobrá cena. Funkční výrobek. Poměrně dobře provedené rozvody vzduchu, nahoře i dole, lze libovolně otvírat, nebo přivírat, využívám, když fouká boční vítr.
  • Sklopitelná odkládací plocha.
  • Musí stát na rovině, jinak se kroutí a špatně zavírá. Kolečka jsou tak max pro tahání grilu po trávě. Po přejetí chodníku z kamenných kostek jedno z plastových koleček puklo.

Používám jej už druhý rok a jsem s ním spokojen. Zatím plechy všechny drží, nikde se nic nepropálilo.
Mechanika zvedání roštu je trochu vachrlatější, ale zatím funguje dobře.
Na úplné rozpálení celé plochy mi vychází akorát jeden balíček dřevěného uhlí, nebo briket 2,5 kg. Doporučuji dokoupit ke grilu i velký rozpalovač uhlí, který pojme 2,5 kg.

Přidáno: 18. dubna 2020

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Dotazník na spokojenost s produktem mi přišel dřív než vlastní produkt. Bohužel tedy nemůžu gril nijak hodnotit...

Přidáno: 14. dubna 2020

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Vyzkoušeli jsme, nebyl žádný problém

Ověřený zákazník EmaHome.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. března 2020

Zakoupeno v EmaHome.cz

• Již jsem ho měla a jiný bych nechtěla grilování na lávových kamenech je super

Přidáno: 6. září 2019

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

v balení bylo vše co je potřeba, dobrý produkt

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 11. července 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

skvělý pomocník

Přidáno: 28. června 2019

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• rychlá příprava, naprostá spokojenost

Přidáno: 17. června 2019

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Cena / výkon nemá konkurenci.
  • Když to s tím umíte, funguje to na výtečnou.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 15. června 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

pěkný vzhled, maso je dříve upečené,než na jiném grilu bez víka, chybí návod na montáž v češtině, ale podle obrázků ae to dá zvládnout.

Přidáno: 5. června 2019

• vše

Přidáno: 3. června 2019

+ zvládne i žena

Přidáno: 25. května 2019

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Použito jednou, a funguje v pohodě

Přidáno: 24. května 2019

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• verze click,téměř bez šroubů
  • plech tenký ale kvalitní barva

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. května 2019

Zakoupeno v ExaSoft.cz

Zatím jen smontováno, ale líbí se mi.
Problém je že jeden nejtek na podpališti byl špatný, tak jsem ho odvrtal a dal nový nejtek. A jedna aretace spodní desky byla udělaná špatně. Ale jinak vše OK
Pěkné provedení , čas ukáže jak dlouho vydrží.
Montáž zabrala určitý čas a bez návodu bych to nedal.

Přidáno: 19. prosince 2018

• Gril se kroutí na nerovném povrchu nebo při vyšší teplotě grilování. Rošt na uhlí je taktéž zprohýbaný a celkově se gril po 2 letech nějak zvlášť intenzivního používání rozpadá

Za ty peníze bych si představoval lepší kvalitu zboží. Gril je vyroben ze slabých plechů a nevydrží dlouho.
Znovu bych si tento gril nekoupil.

Přidáno: 8. listopadu 2018

• Pěkný desing
  • Velmi tenké plechy
  • Barva by měla být žáruvzdorná, ale není a při prvním opékání se na některých místech opálila.
  • Plíšek na zvedání roštu se při prvním grilování ulomil, takže rošt nešel zvednout.
  • Boční regulátory přívodu vzduchu jsou v kombinaci s plastem, který se při prvním opékání doslova rozpustil.
  • Zátky nožek jsou také z plastu, které teplota grilu poškodila.

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem jsem gril v zákonné 14 denní lhůtě reklamoval. Prodejci se i přes veškerou snahu nepodařilo reklamaci s dodavatelem vyřešit, jelikož na komunikaci více než měsíc nereagoval. Prodejce mi tedy vrátil plnou částku za gril zpět.

• je na principu dodělej si doma (viz komentář níže)
  • po prvním větším grilování se zohla pacička kterou se zvedá topeniště (na kterou tlačí klička se šroubem, musel jsem narovnat a přivařit výztuhu)
  • šroubky rozsypány po krabici (ale žádný nechyběl)
  • nemožnost dokoupit litinový multi-rošt (prostě kompletně nahradit rošt za litinový; prodává se pouze prostřední kulatý litinový)
  • kroutí se (stačí přidat dovnitř pod spodní šroubky noh ocelový drát do kříže)
  • ostré hrany všeho co je z nerezi (vylysované a bez otřepení hran, takže to chce pilník do ruky)

Gril je fakt super (předtím jsem měl možnost grilovat na SOUDEK-LUCIFER nebo LANDMANN-11941 a pár opravodvých plynových u kamarádů). Tento gril je takový skoro opravdický a použitelný (prostě má vše co má gril mít). Nevím která část se musí vypalovat, rozhodně první zátop jsem udělal s pomocí pár uhlíků (bez rozpal-komínu) a postupně jsem přidával uhlíky až jsem po cca 2 hodinách dosáhl 200°C a nikde nemám žádný propal. Barva topeniště je kvalitní (a předpokládám je to ta vypalovací). Barva plechů je také kvalitní prášková (zohl se mi zobáček regulace topeniště a musel jsem ji seškrábnout abych mohl přivařit výztuhu, šlo to hodně ztuha a je to dostatečně silná vrstva). Plechy jsou takové ty počítačové, ale mají prolisy a jsou dost pevné. Mám verzi CLICK kde na krabici píšou 20 minut na skládání oproti 2 hodinám bez CLICK :-) Reálně 2 hodiny a to jsem zručný. DODĚLEJ DOMA: Na nohy jsem použil ještě pérovky (podložky) aby vyrovnaly dilataci a nemusel jsem po každém grilování dotahovat. Gril se kroutí, přitom stačí pod spodní šrouby natáhnout nerez drátek do kříže (ničemu tam nevadí, je mezi popelníkem a topeništěm) a gril se brutálně zpevnil (náklady tak cca 20Kč, nechápu proč to výrobce neudělá, gril se mi teď vůbec nekroutí). Gril se nekroutí a tak jsem si musel dodělat štelovací nohu aby se nekýval. Kolečka jsou vyvyklané a dřou o nohy (průměr otvoru kolečka je 11m a osa má 9mm) na osu jsem obtočil 1mm plíšek a mezi nohu a kolečko přidal kroužky (aby bylo kolečko dále od nohy). Háčky na vercajk při převozu grilu strašně drnčí, stačilo přidat z naklepávacích šroubů kousky plastových hmoždinek (nic nedrnčí a háčky se zpevnily ale jsou stále sklopné). Otvírák na lahve má špatný sklon (horní rovnou část jsem zkrátil, původně se musela láhev přiložit úplně k noze, nově se mi mezi láhev a nohu vlezou i prsty). Plíšky na průduchách jsem měl všechny stejné a tedy na levé straně se otevírali opačně než na druhé (na to bych si nezvykl, stačí na jedné straně plíšky nazohíbat na opačnou stranu). Teploměr má i °F a detailnější stupnici než u °C, °F i se stupnici jsem začernil a teploměr je teď čitelnější. Jinak gril je super jak na pečení pečiva tak na grilování všeho. Jsem hodně spokojený a za tu cenu mi ani nevadí že jsem si ho musel dodělat doma. Všem doporučuju! Uvažoval jsem nad klasickým weberem, ale tento má štelovací topeniště + rošt na ohřev + odkládací stolek.

Ověřený zákazník Grilguru.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. června 2018