Recenze Tepro

• Kvalitni konstrukce
  • Zadne vyklani atp!
  • Pomerne lehce se cisti
  • Kvalitni navod
  • Pres pomernou slozitost, gril slozen behem hodinky
  • Kompletni baleni (ne jako u nekterych jinych grilu, kdy pri dodani chybely soucasti)
  • Nemecka kvalita :)
  • Moznost regulovat silu grilovani pohybem rostu s uhlim nahoru/dolu
  • Neni nutno sundavat mrizky pro doplneni uhli diky prednim dvirkum
  • Skladnost a kolecka pro premisteni
  • I presto ze madla na prednich dvirkach a klice pro pohyb rostu s uhlim jsou z litiny, jsou udelana tak, ze nepali
  • Pro nekoho mozna slozitost montaze, ale pri trose snahy to da kazdy

Kvalitni gril pro rodinne grilovani. Nejedna se o zadny top produkt pro velke akce nebo komercni vyuziti, ale pro rodinnou akci bohate postaci. Moznost regulovat zar posunem rostu s uhlim pomoci kliky umistene vpredu jiste oceni kazdy. (z osobni zkusenosti muzu rict, ze pokud nalozite premiru uhli, maso se dela rychleji nez je zdravo, a tato regulace presne odstrani nechtene pripaleni :) ) Dalsi nesporna vyhoda jsou dvirka vpredu, kterymi je mozno snadno doplnit uhli - tudiz nemusite jako u jinych grilu zvedat rosty s masem!
Vybrali jsme tento gril, protoze u nekterych ostatnich jsme meli strach z konstrokce a jeji vydrze - a vyplatilo se. Videl jsem jine grily, ktere jsme meli ve vyberu, a trubkova konstrukce presne dopadla dle ocekavani - nechtene kymaceni grilu by me nesmirne vadilo - ale to neni tento pripad. Tento gril sedi jak pribity. V baleni jsou dokonce misto kolecek dve plastove nohy navic, pro pripad, ze uzivatel nebude chtit kolecka montovat, muze vsechny 4 nohy osadit pouze plastovymi podstavci.
Celkove muzu tento gril pouze doporucit. Meli jsme vicero grilu, a s klidnym svedomim muzu pouze konstatovat, tento je vsechny jednoznacne porazil kvalitou!

Takze preji prijemne grilovani, at chutna :)

Přidáno: 17. května 2015

• Je na uhlí

výborný

Přidáno: 4. května 2015

Zakoupeno v KASA.cz

• kvalita zpracování, četla jsem o problémech jiných uživatelů s montáží. Gril jsem koupila jako dárek a sama jsem ho sestavila, před montáží jsem viděla krátké instruktážní video
  • slabší plech v popelníku a v žárovišti

jednoznačně doporučuji, spokojenost s obsluhou grilu a s grilovaným masem a zeleninou

Ověřený zákazník CentrumObchodu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. dubna 2015

Zakoupeno v CentrumObchodu.cz

• Gril je perfektí a splníl vše co jsme od něj očekávali,navíc hezky vypadá.
  • Montáž-ale zvádli jsme to.

Vypadá hezky.
Malá spotřeba grilovacích briket.Grilování s poklopem je velmi rychlé.Maso štavnaté,nevysušené.Klikou regulovatekný rošt nemá chybu.
Doporučuji.

Tepro Toronto XXL

Tepro Toronto XXL

Anonym Anonym

Přidáno: 6. dubna 2015

• ideální gril, dobré a solidní provedení
  • praktické držáky a nastavení

doporučuji taky dokoupit litinový rošt a další příslušenství

Přidáno: 12. ledna 2015

Zakoupeno v Obchody24.cz

• levný a naprosto konkurence schopný jiným značkám
  • stavitelné ohniště klikou
  • bytelná konstrukce
  • jen škoda, že ohniště je pouze ze "slabého" plechu, ale pro kutila není problém udělat ještě jednu desku ze silného plechu a tu vložit do rámu ohniště. Nicméně toto neberu jako výhradu, neboť jsem o tomto problému při koupi věděl a chápu výrobce, že gril s litinovou deskou by byl už o jiných financí.

Tento výrobek mohu všem kdo chtějí za "málo" peněz hodně muziky vřele doporučit. Díval jsem se i na jiné značky, ale tento gril mě naprosto uchvátil jak cenou, tak provedením a je vidět, že výrobce při návrhu přemýšlel. Gril má všechny vychytávky, které jsou při grilování potřeba. Nespornou výhodou je i přikládání v průběhu grilování, kdy se nemusí dávat maso stranou, ale stačí pouze otevřít spodní dvířka a přiložit. Dále ještě jeden horní rošt nad hlavním, na který se může dát např. zelenina apod. Co se týče sestavení grilu, kde si lidi stěžují na obtížnost, tak to není pravda ! Gril se dá jednoduše sestavit - trvalo mi to necelých 20 min a stačil mi pouze obrázkový manuál v angličtině. Výrobce má vše perfektně označené vč. spojovacího materiálu, který je v krabičce a na každém okénku jsou symboly dle obrázku manuálu. Stačí pouze trochu přemýšlet. Nechápu lidi, který s tím měli problémy a zbytečně tady ostatní straší :? I kdyby náhodou to někdo nemohl sestavit, tak jsou na youtube videa.
Toť asi vše.

Přidáno: 3. prosince 2014

• provedení kvalitní
  • zatím nic

chytřejší budu až ho začnu používat

Ověřený zákazník ELEKTRO plus Ověřený zákazník

Přidáno: 28. srpna 2014

Zakoupeno v ELEKTRO plus

• složitější složení grilu - zaplať bůh jen jednou(ale výsledek stojí za to)
  • český návod nelze použít ani na WC - podle něj bych gril nesložil, holt použít pár korun navíc a zkopírovat a přeložit ten německý je pro českého dodavatele výrobku na trh asi velký problém - nebo flegmatismus?
  • kdyby byl ke grilu dodáván litinový rošt, nemělo by to chybu

doporučuji, maso z grilu bylo šťavnaté a na párty všem velmi chutnalo. Naprostá spokojenost - budeme ho používat častěji

Přidáno: 18. srpna 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• V této kategorii vypadá nejlepší co jsem viděl. Montáž rychlá, zvládla dle návodu i má 15-ti letá dcera jen s asistencí, když potřebovala něco přidržet.
  • Musí se dost přitáhnout kolečka, jinak upadávají

Grilovali jsme třikrát a také hovězí bylo měkké, šťavnaté. Měla to být náhrada za gril s kamenem, pod kterým jsem topil dřevem. Vyzkoušeli jsme a půjde grilovat jak na kameni, tak na uhlí. Výhodou je odkladná plocha v "druhém patře", poklop drží dlouho teplotu, teploměr je spíše pro orientaci, ale dobrý.

Ověřený zákazník Elektro-kuchyně.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. července 2014

Zakoupeno v Elektro-kuchyně.cz

• S grilem jsem naprosto spokojen, dobře vypadající, stabilní, robusní gril.
  • Má vše, co jsem od grilu očekával, teploměr, popelník a klikou nastavitelnou vzdálenost topeniště.
  • Především ovšem, výklopné víko na pantech, u kterého némáte strach, že někam spane, jako mají grily Weber, o kterých jsem nejprve uvažoval.
  • Složitější montáž.

Přidáno: 22. července 2014

• Perfektní výrobek

Krásný design, funkční

Anonym Anonym

Přidáno: 20. července 2014

• celkem kvalitní zpracování,vypadá to,že ho vymyslel znalec,má všechny funkce co potřebuju
  • absence českého návodu,naštěstí zručnější člověk si poradí,příliš tenký plech

vynikající gril,maso z něj je mnohem lepší než z otevřených grilů,jednoduchá manipulace,hlavně oceňuji plynulé nastavení výšky ohniště.
jedinou výtku mám k tloušťce materiálu,raději bych si připlatil za alespoň plech 3mm

Přidáno: 13. července 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• Velice kvalitní zpracování za dobrou cenu.
  • Snad jen absence litinové pečící plochy.
  • Poměrně složitá montáž grilu (video návod najdete na YouTube).

Po vyzkoušení jsem s tímto produktem spokojen.

Přidáno: 28. června 2014

• Velmi dobrý
  • Lehký a dobře se snim pracuje
  • O žádné nevím

Dáváme tomu jedna

Přidáno: 28. června 2014

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Zabalení při přepravě, provedení -zvedání roštu klikou, teploměr, popelník vysouvací
  • Složitější montáž vyváží podrobný návod

Zatím naprostá spokojenost

Přidáno: 8. června 2014

• Strojovna, pevný
  • Spodní popelník se při velkém žáru prohl-po schladnutí se tvar vrátil
  • Musí se utěsnit kolem poklopu

Celke dobrý kup. Vzhled dobrý. Je pevný. Vypadá, že něco vydrží.

Přidáno: 5. června 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• Perfektni gril pro narocne. Ma spoustu vychytavek, posun ohniste na kliku, moznost prikladat bez nutnosti manipulovani s rostem a masem, sklapeci odkladaci stolecek - setri misto pri skladovani, viko nikam nepokladate a neresite co s nim pri otaceni pokrmu, otvirak ;-)
  • Je pomerne masivni = stabilni. Vyborny, srozumitelny a podrobny navod na montaz, ktera je ale pomerne narocna.
  • Slozitejsi montaz, nastesti jde o jednorazovou akci ;-)

Rozhodne doporucuji. Pomer cena x vykon je v porovnani s jinymi "znackovymi" vyrobky bezkonkurencni.

Přidáno: 17. května 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• Stabilita, provedeni, zabaleni pri preprave, technicky neni co vylepsovat, zvedani ohniste na kliku-dokonala zalezitost, stejne jako vysunovaci popelnik, deleny rost se vejde do mycky. Teplomer taky fajn zalezitost. Maso stavnate, prop.z obou stran.

Doporucuji

Přidáno: 12. května 2014